!{'Result Media'}
Result Media Facebook Result Media FacebookResult Media LinkedInGoogle Partner
Result Media
NEWSROOM

NEWS ROOM
’’

Result Media dołącza do IAB Polska!
Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako agencja Google Partner Premier i Facebook Partner jesteśmy partnerem biznesowym naszych klientów, dlatego cały czas rozwijajmy nasze know-how, śledzimy i testujemy najnowsze rozwiązania, korzystamy przy tym z badań i wiedzy międzynarodowych ekspertów.
Result Media dołącza do IAB Polska!
Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako agencja Google Partner Premier i Facebook Partner jesteśmy partnerem biznesowym naszych klientów, dlatego cały czas rozwijajmy nasze know-how, śledzimy i testujemy najnowsze rozwiązania, korzystamy przy tym z badań i wiedzy międzynarodowych ekspertów.
Google Analytics – jak czytać dane, aby skutecznie optymalizować stronę firmową
Najpopularniejszym narzędziem do analizy zachowania użytkownika na stronie internetowej czy aplikacji mobilnej jest Google Analytics. Dzięki dostępnym w nim statystykom otrzymujemy wiele cennych informacji o użytkownikach i podejmowanych przez nich działaniach na naszej witrynie. O tym, jak prawidłowo wyciągać wnioski z danych w Google Analytics, warto przeczytać w kolejnym artykule w miesięczniku „Personel i Zarządzanie”.
SEO i SEM – zmiany w 2019 i co nas czeka w 2020 roku?
Jakie zmiany w SEM i SEO przyniósł miniony rok i co czeka nas w 2020? Michał Gierat i Maciej Kapuściński podsumowują 2019 rok i prognozują trendy na 2020.
Google Marketing Platform, czyli wiedza w służbie efektywności kampanii
Wydatki na reklamę online rosną z roku na rok. Nasi klienci osiągają coraz lepsze wyniki ROAS i to stanowi zachętę do zwiększania budżetów. O planowaniu, mierzeniu i optymalizowaniu kampanii dzięki narzędziom dostępnym w Google Marketing Platform i jakie korzyści współpracy z agencją Premium mają reklamodawcy, pisze Maciej Kapuściński w najnowszym raporcie interaktywnie.com „Reklama w internecie”.
Resultowi Mikołajowie w Domu Dziecka w Warszawie
Mieliśmy ogromną przyjemność gościć u Pani Dyrektor Domu Dziecka nr 2 im. J. Korczaka w Warszawie. To spotkanie było efektem naszej Mikołajowej akcji, podczas której zebraliśmy pieniądze na prezenty dla Wychowanków tej placówki.
Jak śledzić połączenia telefoniczne?
Połączenia telefoniczne mają przewagę nad formularzami i mailami, ponieważ dostajemy pożądane informacje od razu. O tym, jak śledzić te połączenia i jakie narzędzia można do tego wykorzystać, pisze nasz SEM Lead Lech Wyrzykowski dla interaktywnie.com
Strona internetowa firmy – optymalizacja treści
Aby strona zajmowała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, konieczna jest optymalizacja treści, w tym m.in. odpowiednio skonstruowane nagłówki oraz słowa kluczowe w dodawanych tekstach. W kolejnym artykule na łamach „Personelu i Zarządzania” przedstawiamy najważniejsze elementy, które wpływają na postrzeganie strony przez użytkowników i jej widoczność w wyszukiwarce.
Co to są featured snippets i jak się tam znaleźć?
Coraz częściej w polu wyszukiwania wpisujemy konkretne pytania. Odpowiedzi na nie mogą pojawiać się bezpośrednio w oknie przed listą wyników wyszukiwania. Warto zatem tak tworzyć treści, aby zwiększyć swoje szanse na "pozycję 0". O featured snippets i jak się tam znaleźć pisze nasz SEO Specialist Michał Gierat dla interaktywnie.com
Modele atrybucji – łańcuchy Markowa
Użytkownik zazwyczaj wykonuje więcej niż jedną interakcję ze stroną, zanim podejmie decyzję zakupową. Atrybucja wskazuje nam, jakie jest procentowe prawdopodobieństwo udziału źródła ruchu w każdorazowym wystąpieniu konwersji. O zaletach stosowania łańcuchów Markowa w modelowaniu atrybucji dla serwisu NowyMarketing pisze nasz traffic & webdevelopment director Maciej Kapuściński.
Powrót do strony głównej

+48 22 354 66 68
kontakt@resultmedia.pl

RESULT MEDIA sp. z o.o.
ul. Łowcza 17A
02-955 Warszawa