!{'Result Media'}
Result Media Facebook Result Media FacebookResult Media LinkedInGoogle Partner
Result Media
NEWSROOM

NEWS ROOM
’’

Jak sprzedawać w mediach społecznościowych?
W ostatnim czasie widoczny jest coraz mocniejszy rozwój funkcjonalności sprzedażowych na platformach społecznościowych. O dostępnych formach reklamowych w social mediach i ich wykorzystaniu w sprzedaży, w komentarzu dla serwisu interaktywnie.com pisze nasz SEM Lead Lech Wyrzykowski.
Jak sprzedawać w mediach społecznościowych?
W ostatnim czasie widoczny jest coraz mocniejszy rozwój funkcjonalności sprzedażowych na platformach społecznościowych. O dostępnych formach reklamowych w social mediach i ich wykorzystaniu w sprzedaży, w komentarzu dla serwisu interaktywnie.com pisze nasz SEM Lead Lech Wyrzykowski.
Jak wykorzystać Facebook Shops?
Facebook Shops w szybki i bezpłatny sposób umożliwia stworzenie własnego sklepu internetowego, z którego klienci będą mogli korzystać zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. O zaletach tego rozwiązania pisze Tomasz Kraiński dla serwisu interaktywnie.com.
Agencja Result Media wspiera proekologiczną działalność Fundacji Łąka
Nasza agencja rozpoczyna współpracę z Fundacją Łąka. Jej celem jest propagowanie łąk kwietnych w przestrzeni miejskiej. Chcemy być częścią tej idei, dlatego będziemy wspierać Fundację w działaniach promocyjnych.
Jakie techniczne aspekty strony e-commerce mają krytyczny wpływ na jej pozycję w Google?
Odpowiednie przystosowanie sklepu internetowego to nie tylko wygląd czy asortyment. W artykule na łamach serwisu interaktywnie.com Michał Gierat omawia najczęściej spotykane w e-commerce techniczne błędy, które mają wpływ na pozycję w Google.
Jak optymalizować kampanie w czasie kryzysu?
W sytuacji kryzysu wiele firm decyduje się na ograniczenie kosztów, najczęściej zaczynając od cięć w budżecie przeznaczonym na marketing. Tymczasem koszty działań reklamowych można znacząco ograniczyć, optymalizując swoje kampanie.  O działaniach, które warto podjąć, aby poprawić efektywność kampanii, pisze Darek Ilnicki w ramach akcji #IABcontraCOVID19
Kryzys może być szansą?
Wiele firm tnie teraz wydatki reklamowe i marketingowe, co  odbije się to w przyszłości na efektach sprzedażowych, bo większy koszt będzie trzeba ponieść na odbudowanie swojej pozycji po okresie epidemii. Dlatego warto zawsze pamiętać, że panika jest złym doradcą i spróbować spojrzeć szerzej. Czy kryzys może być szansą i czego oczekują konsumenci od firm, komentuje Maciej Kapuściński w majowym numerze "Media Marketing Polska".
Jak łączyć ze sobą działania SEO i PPC?
Jak łączyć ze sobą działania SEO i PPC, aby osiągnąć efekt synergii, który przełoży się na wzrost wartości serwisu i pozycję biznesową firmy? O różnych strategiach wykorzystania obu tych działań i ich optymalizacji pisze Darek Ilnicki dla serwisu interaktywnie.com
Result Media z nominacjami w konkursie European Search Awards 2020
Nasza agencja znalazła się w gronie wyróżnionych w międzynarodowym konkursie European Search Awards 2020! Uznanie jury zdobyły kampanie: dla firmy EDEN Springs w kategorii: BEST USE OF SEARCH – B2B (PPC) oraz Casa Carina w kategorii: BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (PPC).
Jak przetrwać i nie dać o sobie zapomnieć
Konrad Spoczyński, prezes Result Media, w serwisie cyfrowa.rp.pl podpowiada, jak skutecznie prowadzić działania promocyjne firmy w czasie pandemii.
Powrót do strony głównej

+48 22 354 66 68
kontakt@resultmedia.pl

RESULT MEDIA sp. z o.o.
ul. Łowcza 17A
02-955 Warszawa