o nas
o nas

Result Media

W Result Media pracują eksperci o najwyższym poziomie specjalizacji z zakresu Performance, SEM/SEO, analityki internetowej, planowania mediów, afiliacji i świata digital. Nasi specjaliści prowadzą zaawansowane kampanie internetowe, dbając o ich najwyższą efektywność i wykorzystując przy tym rozwiązania oparte na machine learningu.

Jako agencja Google Partner Premier i Facebook Marketing Partner korzystamy z najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań marketingowych. Stale rozwijamy nasze know-how dzięki szkoleniom oferowanym przez naszych partnerów. Mamy dostęp do unikalnej wiedzy, którą wykorzystujemy do realizacji celów naszych klientów.

Należymy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, największej organizacji zrzeszającej uczestników rynku reklamy interaktywnej.  Wśród około 230 członków IAB znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne i reklamodawcy. Dzięki współpracy w ramach związku rozwijamy nasze kompetencje z zakresu marketingu online’owego, śledzimy i testujemy najnowsze rozwiązania, korzystamy przy tym z badań i wiedzy międzynarodowych ekspertów.

misja

Naszą misją jest wspieranie firm w ich rozwoju w przestrzeni marketingu internetowego. Nasza wiedza ma służyć do wspomagania decyzji podejmowanych przez właścicieli firm oraz pracowników działów marketingu w ich działaniach związanych z marketingiem i reklamą internetową. Tworzymy strategie, które służą osiągnięciu zamierzonych efektów. Powadzimy skuteczne kampanie reklamowe – zwiększamy liczbę konwersji, zdobywamy nowych klientów. Analizujemy i optymalizujemy strony – dbamy o wysoką pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania. Nasze rozwiązania graficzne przykuwają uwagę i zwiększają współczynnik konwersji.

Chcemy, by Result Media było postrzegane jako niezawodny partner biznesowy, a nasi specjaliści jako doradcy rozumiejący potrzeby i cele swoich klientów. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie, m.in. Eden, Vivus, Medicover, Cekol. Wspieramy zarówno duże podmioty, jak mniejsze firmy w osiągnieciu sukcesu. Mamy doświadczenie w prowadzeniu efektywnych kampanii reklamowych poparte sukcesami. Nasi klienci chętnie udzielają nam rekomendacji, polecając nas swoim partnerom i kontrahentom. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując dla niego optymalny pakiet rozwiązań. Jako Google Parter Premier korzystamy przy tym z unikalnej wiedzy, najnowszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi. Pokazujemy konkretne, mierzalne efekty naszych działań. Klienci otrzymują od nas rzeczowe raporty, w których prezentujemy istotne dla nich wskaźniki i doradzamy najlepsze rozwiązania.

wizja