Newsy

144 wpisy na stronie
01

Przepisy unijne regulują internet – SEM News 10/2023

Sierpień jak zwykle ostatnio okazał się intensywny na rynku digitalowym! Obowiązujące regulacje unijne: DSA i DMA mocno namieszają. O tym, co nowego na TikToku, YouTube, w świecie Meta i Microsofcie, a przede wszystkim w imperium Google i niezmiennie zadziwiającym X opowie Erwin Wilczyński z Super Efektywnego Marketingu.

czytaj więcej
02

Jaki jest koszt utraty zaufania? SEM News 9/2023

Co przyniósł lipiec w branży digital? Oj, działo się! Mamy wojnę mikroblogów i spore zmiany w systemach reklamowych. Na kanale Super Efektywny Marketing Erwin w pigułce przedstawia ostatnie zawirowania i nowe rozwiązania wprowadzone przez największych graczy na rynku.

czytaj więcej
03

Kto prowadzi w wyścigu AI po 6 miesiącach? SEM News 8/2023

Pół roku z AI, czyli co tak naprawdę zostało wprowadzone w ciągu ostatnich miesięcy, na jakim etapie wyścigu gigantów jesteśmy i jakie zmiany nas jeszcze czekają. O tym w najnowszym wydaniu newsów Super Efektywnego Marketingu!

czytaj więcej
04

Spotkania, raporty, nowości – aktywny czerwiec branży digital! SEM News 7/2023

Koniec czerwca to dobry czas na podsumowanie I półrocza 2023. Odbyły się inspirujące imprezy branżowe, m.in. ForumIAB oraz semKRK. Wyszły niezwykle ciekawe raporty: Raport Strategiczny Internet 2022/2023 IAB Polska i Social Media 2023. A już za chwileczkę Google Uniwersal Analytics zniknie i nastanie era GA4. Pojawiły się też nowe rozwiązania reklamowe od (...)

czytaj więcej
05

Result Media o rynku e-commerce i digital PR

W najnowszym Raporcie Strategicznym IAB Polska eksperci z branży podsumowali miniony rok i przyjrzeli się trendom na 2023. Wśród nich nasza PR & marketing director Ewa Zietek-Maciejczyk, która skomentowała rozwój rynku e-commerce oraz odniosła się do trendów w digital PR.

czytaj więcej
06

W ciągu miesiąca Google zapowiada kilkadziesiąt nowości! – SEM News 6/2023

Mija właśnie pół roku, odkąd żyjemy tematem sztucznej inteligencji. ChatGPT, Bing, Bard, Mozilla, Wordpress, Amazon… Ruchy związane z produktami SI wykonują już wszyscy gracze. W tym wydaniu newsów o sztucznej inteligencji, ale nie tylko.

czytaj więcej
07

Sztuczna inteligencja tworzy reklamy – SEM News 5/2023

Sztuczna inteligencja zagościła u nas na dobre. Najwięksi gracze na rynku digitalowym kontynuują wyścig na rozwój i monetyzację AI, a branża marketingowa zaprzęgła ją m.in. do tworzenia reklam. Z drugiej strony – mnożą się problemy i dylematy prawne związane z wykorzystaniem AI. O tym m.in. w dzisiejszych SEM News na kanale Super Efektywny Marketing.

czytaj więcej
08

Konwersje wspomagane – czy warto je raportować?

Jak udowodnić, że nasze działania mają wpływ na decyzje zakupowe klientów, nawet jeśli pozornie dane analityczne na to nie wskazują? Czym są konwersje wspomagane? I czy w ogóle warto je raportować? O tym wszystkim pisze Magda Topczewska w serwisie Nowy Marketing.

czytaj więcej
09

Czyje AI przejmie władzę nad światem? – SEM News 4/2023

Marzec upłynął nam pod znakiem korporacyjnego wyścigu zbrojeń sztucznej inteligencji. Google goni Microsoft, który demoluje porządek rynku wyszukiwań i SI. Podobno dzieje się jeszcze coś innego ale niewiele ;-)

czytaj więcej
1 2 3 14 15 16