Newsy

102 wpisy na stronie
01

Facebook wycofał 3 narzędzia umożliwiające analizę danych

Z Facebooka korzysta obecnie prawie 3 mld internautów miesięcznie. Reklamodawcy chętnie korzystają z tej formy dotarcia do użytkownika, a firma od wielu lat rozwija narzędzia, które pomagają im ocenić skuteczność kampanii reklamowych. (...)

czytaj więcej
02

Błędy SEO na nowej stronie, czyli jak nie zepsuć efektu „WOW”

Efektywna witryna to taka, która jest nowoczesna wizualnie, funkcjonalna i użyteczna dla internautów oraz widoczna dla wyszukiwarek. Jednak przy tworzeniu czy zmianie strony łatwo popełnić błędy, które negatywnie wpłyną na jej pozycjonowanie. Jak ich nie popełnić, w serwisie „Marketing przy kawie” radzi nasz SEO manager Michał Gierat.

czytaj więcej
03

Słowa kluczowe w treści serwisu – jak pisać i czego unikać?

Wartościowy content jest integralną częścią każdej strony internetowej. Dlatego tak ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie dają nam poszczególne rodzaje wpisów tworzone z myślą o wyszukiwarkach. O tym, jak tworzyć treści zgodnie z SEO, dla serwisu „Nowy Marketing” pisze nasza SEO copywriterka Luiza Pastuszka.

czytaj więcej
04

3 składniki skutecznej kampanii dla sklepów internetowych

Polski rynek e-commerce dynamicznie rośnie. Zwiększa się zarówno wartość produktów sprzedanych online, jak i liczba sklepów internetowych. Jednocześnie rośnie udział zakupów w sieci w całości sprzedaży detalicznej w każdym segmencie. Co robić, żeby nie wypaść z tego wyścigu, działając w e-commerce? Radzą nasi eksperci - Ewa Ziętek-Maciejczyk i (...)

czytaj więcej
05

Nowości w WordPress 5.8 „Tatum”

W lipcu 2021 r. wersja 5.8 WordPress „Tatum” została oficjalnie wydana. Aktualizacja skupia się głównie na aspektach edycji treści, ale nie zabrakło też kliku nowości technicznych.

czytaj więcej
06

Link building. Jak zadbać o wartościowe linki?

Linki to jeden z głównych sposobów, w jaki algorytmy wyszukiwarek określają trafność strony i – co za tym idzie – link building to jeden z segmentów, z których powinny składać się działania SEO. Początki wyszukiwarek internetowych to opieranie się na budowaniu wyników bezpłatnych na podstawie liczby linków do odpowiednich podstron z (...)

czytaj więcej
07

Droga do sukcesu wiedzie przez rozmowę

O marzeniach, które przekształciły się w rzeczywistość, czyli o zbudowaniu własnej firmy i cyfryzacji biznesu na kanale YouTube „Przygody Przedsiębiorców” opowiada nasz CEO Konrad Spoczyński.

czytaj więcej
08

„Ostatni gasi światło”, czyli krótka historia wielu covidowych e-commerce’ów

Rozwój e-commerce spowodował, że zaciera się granica między zakupami w sieci i w realu. A oczekiwania użytkowników i konkurencja są duże. Jak skutecznie działać w tym zmieniającym się świecie wymagających i coraz lepiej wyedukowanych klientów, dla Strefy Biznesu pisze nasz CEO Konrad Spoczyński.

czytaj więcej
09

Jak pozyskiwać ruch w sklepie internetowym?

Większy ruch na stronie sklepu internetowego powinien przekładać się na wzrost zysków. O sposobach na przyciąganie klientów do e-commerce’u dla serwisu Nowy Marketing piszą nasi specjaliści – Michał Gierat i Darek Ilnicki.

czytaj więcej
1 2 3 10 11 12