news

Result Media w finale konkursu European Search Awards 2021

29 marca 2021

Nasza agencja znalazła się w gronie wyróżnionych w konkursie European Search Awards 2021! Uznanie międzynarodowego jury zdobyła kampania: Result Media & Medicover – Result Driven Marketing in the MediStore campaign.

Nasza agencja znalazła się w gronie wyróżnionych w konkursie European Search Awards 2021!

Uznanie międzynarodowego jury zdobyła kampania:

Result Media & Medicover – Result Driven Marketing in the MediStore campaign

O kampanii:

Kampania promocyjna MediStore – e-sklepu z usługami medycznymi była niezwykłym wyzwaniem, które przede wszystkim wynikało z konieczności przekonania klientów do tak innowacyjnego podejścia do sprzedaży usług medycznych. Naszym celem było zwiększenie rentowność kampanii oraz wzrost przychodów ze sprzedaży, a także dotarcie do nowej grupy klientów. I to wszystko w czasie, gdy zagadnienia związane ze zdrowiem były tematem numer jeden na świecie.

Prowadzone przez nas działania promocyjne wymagały niestandardowego podejścia do zarządzania danymi i precyzyjnej segmentacji kampanii. Ważnym jej aspektem był czas pandemii i znaczący wzrost konkurencji w kategorii zdrowie oraz ograniczenia prawne związane z promocją usług medycznych.

Wyróżnienie w konkursie European Search Awards jest dla nas potwierdzeniem, że dobrze przygotowana strategia i jej konsekwentna realizacja to skuteczne narzędzia do osiągniecia celu i rozwoju biznesu naszego Klienta.

O konkursie:

European Search Awards to prestiżowy konkurs, w którym międzynarodowe jury nagradza najbardziej kreatywne i efektywne kampanie SEM, SEO, content marketingu. Co roku setki agencji z całej Europy zgłasza swoje rozwiązania, lecz do ścisłego finału przechodzi tylko niewielka część.  Tym bardziej jesteśmy dumni, że międzynarodowi eksperci marketingu internetowego docenili efektywność prowadzonych przez nas działań. To ogromne wyróżnienie zawdzięczamy zaufaniu naszych Klientów oraz wiedzy i doświadczeniu świetnego zespołu Result Media!

Znaleźliśmy się w zacnym gronie polskich i międzynarodowych agencji. Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na finał 27 maja 2021!

Lista nominowanych w konkursie European Search Awards 2021

Sprawdź, jak możemy pomóc w rozwoju Twojej firmy!

Napisz do nas