news

Result Media dołącza do IAB Polska!

17 stycznia 2020

Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jako agencja Google Partner Premier i Facebook Partner jesteśmy partnerem biznesowym naszych klientów, dlatego cały czas rozwijajmy nasze know-how, śledzimy i testujemy najnowsze rozwiązania, korzystamy przy tym z badań i wiedzy międzynarodowych ekspertów.

– Naszym priorytetem jest rozwój kompetencji z zakresu marketingu online’owego i wykorzystanie ich do realizacji celów naszych klientów. Wierzymy, że potencjał reklamowy internetu, najwyższe standardy jakościowe oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań do klucz do sukcesu efektywnych kampanii reklamowych. Przystąpienie do IAB Polska to konsekwencja tak rozumianego rozwoju naszej agencji i jej roli we współpracy z klientami – mówi Konrad Spoczyński, CEO Result Media Sp. z o.o.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska to największa organizacja zrzeszająca uczestników rynku reklamy interaktywnej, która istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Wśród około 230 członków IAB znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne i reklamodawcy. Misją Związku jest wspieranie działalności uczestników rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacja internetu jako efektywnego medium poprzez działania promocyjne, badawcze, edukacyjne i ochronę prawną.

IAB Polska jest częścią Interactive Advertising Bureau (IAB) – organizacji założonej w USA w 1996 roku, działającej obecnie w kilkudziesięciu krajach. Wszystkie oddziały stowarzyszenia działają niezależnie, ale współpracują ze sobą w zakresie wymiany know-how oraz prowadzą wspólne projekty badawcze, wprowadzające standardy reklamy, regulujące i stymulujące rozwój rynku, obejmując swym zasięgiem rynek interaktywny na świecie.

IAB Polska

Dołącz do grona naszych Klientów. Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

Napisz do nas