news

Po co Ci agencja – konferencja DIMAQ Day

24 lutego 2020

Już 4 marca w Katowicach i 6 marca w Poznaniu – spotkajmy się na kolejnej edycji DIMAQ Day! 

DIMAQ DAY to konferencja, która kompleksowo pokazuje najskuteczniejsze możliwości  promocji online dla firm. Podczas prelekcji i warsztatów uczestnicy poznają konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania digital marketingu. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, którzy w swoich firmach profesjonalnie zajmują się e-marketingiem, szukają nowych rozwiązań i inspiracji, aby wdrożyć skuteczną strategię marketingową wykorzystującą kanały cyfrowe. Osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje, będą mogły  spotkać się z ekspertami z branży online marketingu oraz poznać narzędzia i możliwości ich zastosowania.

Podczas tego wydarzenia nasz client service director Mariusz Sosnowski opowie o tym, po co firmom agencja i jak ułożyć tę współpracę, aby przyniosła wymierne efekty!

Czego się dowiesz?

Reklama online to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się kanałów dotarcia do klienta. Jest skuteczna i mierzalna, a dobrze przygotowana i prowadzona kampania osiąga świetne wyniki. Czy tak jest w Twoim biznesie? Kiedy warto zatrudnić agencję? I na co możesz liczyć, współpracując z doświadczonym partnerem? W prezentacji pokażemy dobre i złe praktyki, opowiemy o strategii, którą czasem warto zmieniać i najnowszych narzędziach, które podkręcą wynik.

O prelegencie: 

Mariusz Sosonowski – client service director w agencji Result Media.  Od 12 lat związany jest z branżą marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywał w czołowych agencjach interaktywnych. Prowadził projekty m.in. dla iSpot, Ronson Development, Discovery Channel, Peugeot Polska, Millenium Bank, Cyfrowy Polsat czy sieci Play.

Do zobaczenia na konferencji!

DIMAQ DAY

Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

Napisz do nas