!{'Result Media'}
iab Facebook Marketing Partner Google Partner
Result Media
NEWSROOM

Po co Ci agencja – konferencja DIMAQ Day

Już 4 marca w Katowicach i 6 marca w Poznaniu – spotkajmy się na kolejnej edycji DIMAQ Day! 

DIMAQ DAY to konferencja, która kompleksowo pokazuje najskuteczniejsze możliwości  promocji online dla firm. Podczas prelekcji i warsztatów uczestnicy poznają konkretne, gotowe do zastosowania rozwiązania digital marketingu. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, którzy w swoich firmach profesjonalnie zajmują się e-marketingiem, szukają nowych rozwiązań i inspiracji, aby wdrożyć skuteczną strategię marketingową wykorzystującą kanały cyfrowe. Osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje, będą mogły  spotkać się z ekspertami z branży online marketingu oraz poznać narzędzia i możliwości ich zastosowania.

Podczas tego wydarzenia nasz client service director Mariusz Sosnowski opowie o tym, po co firmom agencja i jak ułożyć tę współpracę, aby przyniosła wymierne efekty!

Czego się dowiesz?

Reklama online to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się kanałów dotarcia do klienta. Jest skuteczna i mierzalna, a dobrze przygotowana i prowadzona kampania osiąga świetne wyniki. Czy tak jest w Twoim biznesie? Kiedy warto zatrudnić agencję? I na co możesz liczyć, współpracując z doświadczonym partnerem? W prezentacji pokażemy dobre i złe praktyki, opowiemy o strategii, którą czasem warto zmieniać i najnowszych narzędziach, które podkręcą wynik.

O prelegencie: 

Mariusz Sosonowski – client service director w agencji Result Media.  Od 12 lat związany jest z branżą marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywał w czołowych agencjach interaktywnych. Prowadził projekty m.in. dla iSpot, Ronson Development, Discovery Channel, Peugeot Polska, Millenium Bank, Cyfrowy Polsat czy sieci Play.

Do zobaczenia na konferencji!

DIMAQ DAY

 

+48 22 354 66 68
kontakt@resultmedia.pl

RESULT MEDIA sp. z o.o.
ul. Łowcza 17A
02-955 Warszawa