news

Spółka nazwa.pl i Result Media – biznes online w dobrych rękach

5 sierpnia 2020

Polski Instytut Ekonomiczny policzył, że w naszym kraju własną stronę internetową przed wybuchem pandemii miało 66% małych firm. Pojawienie się koronawirusa wymusiło, a raczej przyspieszyło zmianę zachowań konsumenckich – zakupy w znacznym stopniu przeniosły się do internetu. Liczba e-sklepów rośnie z roku na rok, ale w ostatnim kwartale wyraźnie przyspieszyła. Do tej pory rynek e-commerce rozwijał się w tempie ok. 18% rocznie, natomiast z prognoz na 2020 wynika, że w tym roku może być co najmniej dwukrotnie wyższy. Dlatego przedsiębiorstwa coraz chętniej korzystają z możliwości szybkiego i profesjonalnego uruchomienia działań online. A zacząć trzeba od… rejestracji domeny swojego biznesu i znalezieniu wiarygodnego partnera do świadczenia usług hostingowych.

Firma nazwa.pl to bez wątpienia nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Od 1997 r. z usług firmy skorzystało ponad 1.000.000 klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Do dyspozycji klientów przez 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu dostępni są konsultanci udzielający wsparcia w zakresie świadczonych przez firmę usług.

Spółka nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. W 2019 roku spółka została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski, polegającej na prowadzeniu autorytatywnego serwera DNS.

Firma jest również liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom prowadzenie ich biznesu online. Należy do nich m.in. Cloud Hosting (hosting w chmurze), dzięki któremu każda strona obsługiwana jest jednocześnie na kilkuset serwerach, zatem niezależnie od pory dnia i nocy wszystkie serwisy działają z maksymalną możliwą szybkością.

Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i świadczenie usług na najwyższym poziomie to także nasze priorytety. Od wielu lat aktywnie wspieramy biznes online, dlatego bardzo się cieszymy z podjętej niedawno współpracy z nazwa.pl. Jako agencja Google Partner Premier i Facebook Partner wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby dla naszego partnera prowadzić zaawansowane kampanie Google Ads i Facebook Ads. Ścisła współpraca z Google umożliwia nam    dostęp nie tylko do najnowszych rozwiązań technicznych, ale też odpowiedni zakres wsparcia, który pozwala na dokładną analizę efektywności prowadzonych działań. Możliwości te wykorzystujemy w prowadzeniu i optymalizacji kampanii dla nazwa.pl. Na bieżąco wspieramy wszelkie działania marketingowe firmy, sprzedaż ich rozwiązań oraz usprawniamy warstwę analityczną, która przyczynia się do wzmocnienia oferty naszego partnera. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyczyni się do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa, a dzięki temu – profesjonalizacji biznesu w internecie.

Dołącz do grona naszych Klientów. Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

Napisz do nas