news

Result Media z tytułem Facebook Marketing Partner!

10 sierpnia 2020

Jesteśmy agencją, która skutecznie wspiera swoich klientów w osiąganiu celów biznesowych m.in. dzięki kompleksowej strategii promocji na platformach social mediowych. Od wielu lat współpracujemy z Facebookiem, korzystając z ich wsparcia i unikalnej wiedzy w działaniach promocyjnych dla naszych partnerów. Prowadzone przez nas kampanie w social mediach nie tylko  zwiększają świadomości marki, ale również pomagają zdobywać nowych klientów. Teraz, gdy Facebook uruchomił program dla doświadczonych agencji, ogromnie się cieszymy z otrzymania oficjalnego statusu Facebook Marketing Partners. Jest on potwierdzeniem najwyższej jakości naszych usług oraz skuteczności  realizowanych kampanii.

Facebook Marketing Partners to program dla agencji, które spełniają  wysokie wymagania dotyczące m.in. skali prowadzonych działań, efektywnego wykorzystania budżetów promocyjnych oraz dystrybucji reklam. Program stanowi wsparcie dla firm, które dzięki szkoleniom, dostępom do najnowszej wiedzy, rekomendacjom optymalizacji wydatków oraz najlepszym praktykom dotyczącym przygotowania materiałów reklamowych, stają się ekspertami ds. budowania sukcesu klienta na platformach społecznościowych. Przystępująca do programu agencja jest bardzo dokładnie sprawdzana i weryfikowana, co oznacza, że jej działania w ramach kampanii i profili firmowych są prowadzone na najwyższym poziomie.

Co dzięki temu zyskają nasi klienci?

Jako uczestnicy tego programu mamy dostęp do najnowszych narzędzi, zasobów i edukacji zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów biznesowych. Dzięki temu zwiększamy efektywność współpracy w zakresie materiałów reklamowych i lepiej analizujemy preferencje odbiorców. Udostępnione dla partnerów narzędzia kreatywne pozwalają zwiększyć zasięg kampanii i poprawić ich wynik, a najlepsze praktyki dotyczące pomiaru pomagają jeszcze skuteczniej realizować ich cele biznesowe.

Sprawdź naszą obecność w programie

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci!

Napisz do nas