news

Schiessl Polska i Result Media – dobry klimat do współpracy

22 marca 2021

Za oknem wiosna z zimą. Wiadomo – „w marcu jak w garncu”. Klimat się zmienia, a u nas klimat do współpracy zawsze świetny. A wszystko zaczęło się od audytu…

Schiessl Polska Spółka z o.o. to dynamicznie rosnące, liczące się na krajowym rynku chłodnictwa i klimatyzacji przedsiębiorstwo. Firma obsługuje klientów w sieci 13 oddziałów na terenie kraju w oparciu o stałą ofertę magazynową, która obejmuje ponad 4 000 wyrobów pochodzących od renomowanych producentów.

Schiessl Polska zwróciła się do naszej agencji z prośbą, aby przeanalizowała działania online, które do tej pory prowadziła. Zależało jej na dokładnej analizie jakościowej dotychczasowej aktywności, w tym również funkcjonowania strony internetowej i zastosowanej technologii. Nasi eksperci przeprowadzili audyt działań SEM i SEO oraz obecność firmy w social mediach. Wsparliśmy też Schiessl Polska w komunikacji z jej klientami, w tym analizie raportów i w spotkaniach merytorycznych.

Nasze wnioski i rekomendacje przekonały firmę, że dobrze rozumiemy potrzeby biznesowe firmy, a to zaowocowało rozpoczęciem stałej współpracy. Będziemy wspierać Schiessl Polska w kampaniach online, działaniach SEO i obecności w social mediach. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyczyni się do realizacji strategicznych celów przedsiębiorstwa i wzmocni jego przewagę konkurencyjną.

A zatem – witamy na pokładzie! I oby klimat nam sprzyjał 🙂

Dołącz do grona naszych Klientów! Doświadczony zespół poprowadzi najbardziej zaawansowane kampanie, dzięki którym dotrzesz do nowych klientów i zwiększysz sprzedaż.   

Napisz do nas