news

Result Media Partnerem Premium Google na rok 2023

23 lutego 2023

Nasza agencja jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała status Partnera Premium w programie Google Partners na rok 2023.

W tym miesiącu firma Google doceniła osiągnięcia najskuteczniejszych firm w branży marketingu internetowego z całego świata, przyznając im status Partnera Premium w ramach programu Google Partners. Warto podkreślić, że otrzymuje je tylko 3% najlepszych agencji w kraju.

Google Partners to program przeznaczony dla agencji reklamowych i firm zewnętrznych, które zarządzają kontami Google Ads w imieniu innych marek lub firm. Jego misją jest wspomaganie sukcesu uczestników przez dostarczanie im innowacyjnych narzędzi, materiałów i pomocy, dzięki którym będą oni mogli ułatwiać swoim klientom odnoszenie sukcesów oraz rozwijanie działalności w internecie.

Zespół ekspertów Result Media zapewnia usługi z zakresu strategii i planowania mediów, kampanii Google Ads, social media oraz analityki internetowej i pozycjonowania. Nasza agencja od wielu lat należy do grona Partnera Premium Google. Otrzymanie po raz kolejny tego prestiżowego statusu świadczy o bogatej wiedzy specjalistów Result Media dotyczącej prowadzenia kampanii sprzedażowych i skutecznym wykorzystaniu najnowszych rozwiązań Google.

Sprawdź – Result Media Google Partner Premium 2023!

„Gratulujemy naszym Partnerom Premium na 2023 rok. Te firmy należą do 3% najlepszych Partnerów Google w swoich krajach, także w Polsce. To prawdziwe osiągnięcie. Świadczy ono o bogatej wiedzy dotyczącej Google Ads, świetnym budowaniu relacji z nowymi klientami oraz pomaganiu im w rozwoju. Chętnie będziemy dalej wspierać te firmy, aby nadal pomagały swoim klientom w tworzeniu inteligentnych strategii marketingu online oraz osiąganiu długoterminowych sukcesów.” – mówi Marcin Karnowski, starszy dyrektor ds. marketingu w Google Ads.

Poznaj ofertę naszej agencji i pracuj z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego w Polsce!

Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami marketingu internetowego w Polsce? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas