news

SEO – na co można liczyć za 1000, 5000 i 10 000 zł miesięcznie?

5 lutego 2020

Przed podjęciem współpracy z agencją SEO warto zastanowić się, czego od niej oczekujemy, a także realnie ocenić nasz budżet, gdyż niektóre usługi SEO mogą być zrealizowane jedynie przy bardzo dobrej i długofalowej współpracy z agencją. Zatem jeśli nasz budżet jest skromy, a oczekujemy szybkich wyników, powinniśmy bardzo mocno zastanowić się, jak rozsądnie podejść do tej inwestycji i kiedy zatrudnienie firmy będzie efektywne.

Oferty SEO, które mogą przynieść realne rezultaty, to koszty przekraczające kilka tysięcy złotych. Wynika to z konieczności zaangażowania do projektu kilku specjalistów i czasu potrzebnego do realizacji usługi w sposób rzetelny. Wydatki rzędu 1000 złotych możemy rozważać w przypadku małej, lokalnej firmy, w bardzo niszowej branży. Natomiast w ofertach od kilku tysięcy wzwyż pojawi się opcja konsultacji i analizy zagadnień UX, ponieważ architektura informacji – szczególnie w przypadku e-commerce – ma bardzo duże znaczenie. Pamiętajmy, że w przypadku dużych stron i silnie konkurencyjnych tematów, gdzie wraz ze specjalistami SEO współpracuje kilku innych fachowców (np. graficy, copywriterzy), pociąga to za sobą znacznie wyższe koszty usługi.

O tym, na co firma może liczyć za 1000, 5000 i 10 000 zł miesięcznie, warto przeczytać w komentarzu naszego SEO specjalisty dla serwisu interaktywnie.com.

Przeczytaj artykuł

Zadbaj z nami o wysoką pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce!

Napisz do nas