news

Result Media wygrało przetarg na obsługę marek Vivus i Zaplo

26 czerwca 2019

Agencja marketingu internetowego Result Media wygrała przetarg na obsługę kampanii Google Ads organizowany przez markę Vivus i Zaplo. Zwycięska agencja była zobligowana do trzy miesięcznej kampanii testowej, w której udowodni swoje kompetencje. Obecnie ten okres się zakończył i możemy powiedzieć, że Result Media będzie odpowiedzialne za prowadzenie wszystkich działań marketingowych marek Vivus Zaplo  w wyszukiwarce Google.

Do przetargu zostały zaproszone wyłącznie agencje mające najwyższy stopień specjalizacji potwierdzony certyfikatami Google. Kolejnym ważnym czynnikiem mającym wpływ na decyzje było udokumentowane doświadczenie agencji w prowadzeniu zaawansowanych kampanii dla klientów korporacyjnych.

Analizie ofert towarzyszyły spotkania z pracownikami agencji, którzy mieli być potencjalnie odpowiedzialni za bezpośrednią współprace z  działem marketingu. Poza wiedzą i doświadczeniem, oceniona została filozofia  pracy , podejścia do klienta oraz  tzw work-flow.

Udział w przetargu był dla nas dużym wyzwaniem, jednak podeszliśmy do niego zgodnie z naszą filozofią – nie chcemy być największą agencją na rynku, chcemy być najlepszą. To determinuje standardy jakie wypracowaliśmy: chcemy by nasz klient dostał usługę na najwyższym możliwym poziomie, ale także by nasz zespół client service spełniał najwyższe standardy komunikacji, kultury, dostępności i reakcji na potrzeby. Na wzór private bankingu nazywam to private marketing – mówi Konrad Spoczyński CEO Result Media.

Dołącz do grona naszych Klientów. Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

Napisz do nas