!{'Result Media'}
iab Facebook Marketing Partner Google Partner
Result Media
NEWSROOM

Result Media w gronie 33 największych agencji Google Ads w Polsce wg LinkedIn

Na początku marca agencja Widoczni opublikowała pierwszą edycję rankingu największych agencji Google Ads wg LinkedIn. Cieszymy się bardzo, że Result Media znalazło się w gronie 33 wyróżnionych firm.

Zbadano 169 agencji, które są obecne na LinkedIn i specjalizują się w kampaniach PPC. Budując ranking, wzięto pod uwagę m.in. liczbę pracowników obecnych w tym serwisie społecznościowym, oceny agencji w Google oraz ich średnią, a także status partnera Google i liczbę certyfikowanych specjalistów.

W jednej z kluczowych kategorii tego rankingu – „Udział procentowy pracowników SEM/PPC/Ads w zespole” zajmujemy pierwsze miejsce, co podkreśla, że siłą naszego zespołu są eksperci, którzy prowadzą skuteczne kampanie online.

W rankingu wyróżniono też agencje, które są pozytywnie postrzegane w sieci. W zestawieniu znalazły się te, które posiadają powyżej 20 opinii w Google z najwyższą średnią ocen. Wysoka pozycja Result Media jest potwierdzeniem indywidulanego i zaangażowanego podejścia do współpracy z naszymi partnerami.

Ponieważ jest to ranking agencji Google Ads, szczególnie cieszy nas podkreślenie naszej eksperckości – mamy status agencji Google Partner Premier i zajmujemy trzecie miejsce w liczbie posiadanych certyfikatów Google.

Result Media działa na rynku już 7 lat. Wciąż mamy apetyt na rozwój, ale wiele udało nam się osiągnąć. Za to wyróżnienie serdecznie dziękujemy, a zacnym konkurentom gratulujemy wyników i obiecujemy, że w wielu rankingach jeszcze się spotkamy 😉

Ranking Widoczni dostępny tu

 

+48 22 354 66 68
kontakt@resultmedia.pl

RESULT MEDIA sp. z o.o.
ul. Łowcza 17A
02-955 Warszawa