news

Result Media w elitarnym gronie najlepszych agencji Europy Środkowo – Wschodniej!

9 kwietnia 2019

Google zakwalifikowało naszą firm do „CEE Elevator 2019”. To program skierowany do najlepiej rozwijających się firm z branży marketingu internetowego. Result Media wzięło już udział w programie „Agency of Tomorrow”, z którego Google wybrało kilka firm do „Elevatora”.

Do udziału w „CEE Elavator” Google wytypowuje swoje partnerskie agencje, które wyróżniają się najbardziej profesjonalnym rozwojem swojego biznesu. Program pomaga firmom związanym z marketingiem internetowym rozwinąć się poza swój obecny potencjał. Pozwala również osiągnąć stały biznesowy wzrost.

W trakcie „Elevatora” Result Media przez 6 miesięcy m.in. będzie korzystać z indywidualnie dopasowanych porad certyfikowanych trenerów Google. Ci wybitni szkoleniowcy swoje doświadczenie zdobywali w wielu krajach poprzez budowanie własnych firm jak i doradzanie innym przedsiębiorstwom. Trenerzy pomagać w rozwoju agencji w wybranych kluczowych obszarach (m.in. sprzedaży usług, rozwoju digitalowych produktów, modelach strategicznych, przywództwie, budowaniu zespołów, komunikacji, działaniach inwestorskich).

Result Media jest jedną z ośmiu polskich agencji wyróżnionych możliwością udziału w „CEE Elevator”

Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

Napisz do nas