!{'Result Media'}
Result Media FacebookResult Media FacebookResult Media LinkedInGoogle Partner
Result Media
NEWSROOM

Result Media w elitarnym gronie najlepszych agencji Europy Środkowo – Wschodniej!

Google zakwalifikowało naszą firm do „CEE Elevator 2019”. To program skierowany do najlepiej rozwijających się firm z branży marketingu internetowego. Result Media wzięło już udział w programie „Agency of Tomorrow”, z którego Google wybrało kilka firm do „Elevatora”.

Do udziału w „CEE Elavator” Google wytypowuje swoje partnerskie agencje, które wyróżniają się najbardziej profesjonalnym rozwojem swojego biznesu. Program pomaga firmom związanym z marketingiem internetowym rozwinąć się poza swój obecny potencjał. Pozwala również osiągnąć stały biznesowy wzrost.

W trakcie „Elevatora” Result Media przez 6 miesięcy m.in. będzie korzystać z indywidualnie dopasowanych porad certyfikowanych trenerów Google. Ci wybitni szkoleniowcy swoje doświadczenie zdobywali w wielu krajach poprzez budowanie własnych firm jak i doradzanie innym przedsiębiorstwom. Trenerzy pomagać w rozwoju agencji w wybranych kluczowych obszarach (m.in. sprzedaży usług, rozwoju digitalowych produktów, modelach strategicznych, przywództwie, budowaniu zespołów, komunikacji, działaniach inwestorskich).

Result Media jest jedną z ośmiu polskich agencji wyróżnionych możliwością udziału w „CEE Elevator”

 

+48 22 354 66 68
kontakt@resultmedia.pl

RESULT MEDIA sp. z o.o.
ul. Łowcza 17A
02-955 Warszawa