news

Historia o tym, jak marzenia dostają skrzydeł, czyli jak Google nagrał o nas film

14 października 2020

Z MoreMadam.pl współpracujemy od 2018 roku. Jak zaczęła się ta współpraca? Połączył nas Google. I o tym jest ta historia…

Nasza Klientka – Urszula Barańska to właścicielka sklepu MoreMadam.pl, który oferuje wysokiej jakości produkty do wystroju wnętrz i meble w stylu skandynawskim. Tę miłość do Skandynawii i jej wyjątkowych wyrobów chciała zaszczepić też w Polsce. Potrzebowała jednak pomocy, aby ze swoją ofertą dotrzeć do osób zainteresowanych takimi produktami. Pani Urszula zwróciła się do doradców Google Partners, aby pomogli jej znaleźć agencję, która skutecznie wesprze ją w rozwoju biznesu. Jesteśmy dumni, że spośród tysięcy współpracujących agencji Google zaproponował jej naszą firmę.

Result Media jako agencja Google Partner Premier od wielu lat korzysta z najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań marketingowych. Uczestnictwo w elitarnym programie Doradców Google Partners i rekomendacja naszego partnera to dla nas potwierdzenie, że prowadzimy skuteczne kampanie, które realizują najbardziej wymagające cele naszych klientów.

Z ogromną przyjemnością podjęliśmy zatem działania, których najważniejszym celem był wzrost przychodów sklepu oraz zwiększenie świadomości marki. Przygotowane przez nas kampanie w wyszukiwarce Google, reklamy produktowe oraz działania remarketingowej przyczyniły się do 12-krotnego zwiększenia obrotów sklepu. Dzięki stałej optymalizacji prowadzonych kampanii osiągnęliśmy zwrot z nakładów inwestycyjnych w reklamę o ponad 600% i 15-krotnie zwiększyliśmy wartość konwersji.

Dzięki naszej współpracy klientka rozwinęła swój biznes w sieci, ponadto uruchomiła showroom, w którym klienci mogą zapoznać się z oferowanymi produktami przed ich zakupem.

Historię tej znajomości oraz efekty naszych działań możecie poznać w filmie zaprezentowanym na kanale Google Polska.

Dołącz do grona naszych Klientów. Dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes!

 

Napisz do nas