artykuł

Deweloperzy Result Media z certyfikatami Google Cloud

14 czerwca 2021

86% liderów IT twierdzi, że umiejętności przetwarzania w chmurze znacznie ułatwia realizację kluczowych projektów. Wiemy o tym w Result Media i dlatego nasi webdeveloperzy: Sebastian Tomys i Karol Kowalczyk wzięli udział w programie szkoleniowym Google Cloud. Uczestnictwo w nim pozwala na poszerzenie wiedzy i zdobycie umiejętności z zakresu ważnych obszarów,takich jak: infrastruktura chmurowa, tworzenie aplikacji, uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i analiza dużych zbiorów danych. Praktyczne ćwiczenia i korzystanie z Google Cloud Platform uczą pracować w chmurze na rzeczywistej platformie – bez symulacji.

Certyfikat Build a Website on Google Cloud

Build a Website on Google Cloud (Tworzenie witryny w Google Cloud) to kurs, w ramach którego Sebastian i Karol poznali 4 dostępne architektury stron Google Cloud. Otrzymanie tego oznaczenia wymagało opracowania konkretnych rozwiązań – wdrożenia witryn w określonej architekturze, dokonania procesu skalowania oraz przygotowania nowej wersji, korzystając z aktualizacji kroczących.

Certyfikat Create and Manage Cloud Resource

Create and Manage Cloud Resource (Tworzenie zasobów w Google Cloud i zarządzanie nimi) to kurs, dzięki któremu nasi webdeveloperzy przećwiczyli korzystanie z narzędzi i usług Google Cloud. Było to między innymi zarządzanie infrastrukturą chmurową przy użyciu poleceń Google Cloud Shell i wdrażanie pierwszej maszyny wirtualnej, a także uruchamianie aplikacji w środowisku Kubernetes Engine lub z równoważeniem obciążenia.

Kursy kończyły się sprawdzeniem wiedzy i umiejętności zdobytych w poszczególnych modułach, a pozytywny wynik – otrzymaniem określonych odznak potwierdzających nowe kompetencje.

Gratulujemy Sebastianowi i Karolowi nabycia tak ważnych, idących z duchem czasu umiejętności w obszarze Chmury i uczenia maszynowego. Ich doświadczenie z użytecznymi funkcjami Google Cloud Platform będziemy wykorzystywać do tworzenia optymalnych i nowoczesnych rozwiązań na witrynach naszych klientów.

Chcesz stworzyć stronę, która będzie przyjazna dla użytkownika, a jednocześnie będzie spełniać najwyższe standardy i dobre praktyki Google?  Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas