kariera

dołącz do działu WebDev

WEB DEVELOPER / FRONTEND DEVELOPER

Zadania

  • projektowanie i wdrażanie efektywnych i dedykowanych rozwiązań programistycznych dla serwisów internetowych,
  • tworzenie serwisów www oraz e-sklepów w technologiach HTML5 / CSS3 / JavaScript na urządzenia stacjonarne i mobilne,
  • weryfikowanie poprawności projektów reklamowych od strony kodu,
  • udział w optymalizacji oraz wprowadzanie ulepszeń do obecnych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania,
  • testowanie efektywności kreacji reklamowych w dedykowanym środowisku testowym, optymalizacja pod wymagania SEO/UX,
  • wsparcie zespołów biznesowych.

Oczekiwania

  • znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript (ES6+),
  • znajomość framework’u Vue,
  • znajomość PHP, WordPress’a (wraz z Woocommerce),
  • umiejętność „cięcia” layoutów graficznych z Photoshop / Figma,
  • tworzenie stron zgodnie ze standardami RWD,
  • znajomość preprocesorów m.in: SASS,
  • znajomość narzędzi środowiska developerskiego takich jak: GIT, Webpack, NPM, Yarn, PostCSS,
  • umiejętność korzystania z baz danych w stopniu podstawowym lub pozwalającym modyfikować kod,
  • doświadczenie we wdrażaniu komercyjnych serwisów,
  • samodzielność w realizowaniu projektów.

Dodatkowe atuty:

  • podstawowa znajomość Laravel,
  • podstawowa znajomość Node.js,
  • znajomość podstaw popularnych systemów CMS,
  • wiedza o bieżących trendach w Front i Backend Development,
  • odwaga w poszukiwaniu rozwiązań.

Co oferujemy

  • duży przekrój ciekawych i rozwojowych projektów,
  • swobodę wyboru technologii pracy i frameworków,
  • dostęp do najnowszych technologii i wsparcie programistyczne,
  • udział w konferencjach branżowych i szkoleniach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
  • pakiet Multisport.