kariera

Traffic

PŁATNY STAŻ W DZIALE TRAFFIC

Zadania

  • planowanie, realizacja, optymalizacja i raportowanie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych,
  • realizacja kampanii w różnych systemach adserwerowych,
  • praca z systemami analitycznymi,
  • współpraca i wsparcie techniczne działu sprzedaży.

Oczekiwania

  • zainteresowanie Internetem, a w szczególności tematyką SEM i SEO,
  • zdolność analitycznego myślenia i pracy z liczbami,
  • podstawowa znajomość rynku reklamy w wyszukiwarkach,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • obsługa komputera / pakiet MS Office – w tym biegła znajomość Excela,
  • zaangażowanie w realizowane projekty,
  • dyspozycyjność umożliwiająca podjęcie pracy bezpośrednio po stażu,
  • dokładność i sumienność.

Co oferujemy

  • stabilną pracę po odbyciu płatnego stażu,
  • pewny rozwój,
  • unikalną wiedzę o tym, jak  wykorzystać mix mediów online (SEM, SEO, afiliacja, display, mailing, RTB) dla wymiernych efektów oraz pozytywnego ROI,
  • pracę dla czołowych reklamodawców, m.in. Eden Springs, Kino Świat, Medicover, Cekol itp.