Kariera

dołącz do działu Client Service

JUNIOR ACCOUNT EXECUTIVE

Zadania

  • przygotowanie i raportowanie wyników kampanii reklamowych dla klientów,
  • współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych dla obecnych i potencjalnych klientów agencji
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • raportowanie realizacji zadań,
  • rozwijanie umiejętności i poszerzanie wiedzy z zakresu marketingu internetowego,
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych.

Oczekiwania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z marketingiem internetowym/w agencji,
  • wiedza o Google Ads, Facebook Ads, influencer marketingu i social mediach,
  • ukończone studia lub w trakcie studiów (tylko zaocznie),
  • znajomość pakietu MS Office, a szczególnie: EXCEL, PowerPoint,
  • chęć pogłębiania wiedzy, nastawienie na rozwój,
  • otwartość, komunikatywność i łatwości prowadzenia rozmów biznesowych,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego, SEM i SEO,
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność strategicznego myślenia oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • posiadanie certyfikatu DIMAQ lub chęć podnoszenia kwalifikacji w ramach programu DIMAQ

Co oferujemy

  • stabilną pracę w trybie stacjonarnym z opcją wykorzystania kilku dni pracy zdalnej,
  • pewny rozwój – szkolenia, udział w konferencjach branżowych, dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie marketingu internetowego,
  • wsparcie w przygotowaniu do uzyskania certyfikatów Google oraz DIMAQ,
  • pracę dla czołowych reklamodawców, m.in. Vivus, Medicover, Cekol,
  • prywatną opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia zdrowotnego PZU,
  • dofinansowanie do pakietu Multisport.